Wie is wie

Artistiek
Vincent Rietveld
Ward Weemhoff
Florian Myjer

zakelijk directeur Rutger Gernandt / rutger@dewarmewinkel.nl
zakelijk assistent Ezra Bredius / ezra@dewarmewinkel.nl
marketing & communicatie Lisa Groot / lisa@dewarmewinkel.nl
technisch producent Dirk Houthoff / dirk@dewarmewinkel.nl
artistieke planning & coördinatie Lena Meijer / lena@dewarmewinkel.nl
office manager Moos Wilhelm / moos@dewarmewinkel.nl