Wie is wie

Artistiek
Vincent Rietveld
Ward Weemhoff

zakelijk directeur Rutger Gernandt / rutger@dewarmewinkel.nl
zakelijk assistent Ezra Bredius / ezra@dewarmewinkel.nl
marketing & communicatie Lisa Groot / lisa@dewarmewinkel.nl
artistieke planning & coördinatie Isobel Dryburgh / isobel@dewarmewinkel.nl
technisch producent Cedric van Dalen / cedric@dewarmewinkel.nl
office manager Tosan Ayutsede / tosan@dewarmewinkel.nl
stagiaire marketing & communicatie Nynke Kimmel